rezerwacja telefoniczna 94 342 62 00

Motel Victoria
75-736 Koszalin, ul. Gnieźnieńska 38A
tel/fax: 94 342 62 00,
Restauracja: 94 342 43 34
email:

Organizujemy imprezy

Imprezy Koszalin

Specjalne niższe ceny dla studentów

Studiujesz? Sprawdź

Przestronne pokoje

Pokoje Koszalin

Regulamin motelu

Dyrekcja Motelu będzie wdzięczna za współpracę w zakresie przestrzegania poniższego regulaminu, który służyć ma zapewnieniu bezpiecznego i spokojnego pobytu.

 1. Podstawą zameldowania Gościa jest okazanie ważnego dokumentu tożsamości z fotografią. Zameldowanie jest równoznaczne z akceptacją przez Gościa warunków regulaminu obowiązującego w Motelu.
 2. Pokój w Motelu wynajmowany jest na doby. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14.00, a kończy o godzinie 12.00 dnia następnego.
 3. Wynajmując pokój określa się czas pobytu.
 4. Jeśli Gość nie określił czasu pobytu podczas meldowania przyjmuje się, że pokój został wynajęty na jedną dobę.
 5. Chęć przedłużenia pobytu prosimy zgłaszać w recepcji do godziny 10.00 dnia, w którym upływa termin wynajęcia pokoju. Motel uwzględni życzenie w miarę dostępności miejsc noclegowych.
 6. Gość podczas pobytu w Motelu nie może udostępniać pokoju osobom trzecim, nawet w sytuacji jeśli nie upłynął czas, za który uiścił opłatę.
 7. Osoby niezameldowane w Motelu mogą przebywać w pokojach wyłącznie w godz. 7.00–22.00 i po wcześniejszym zgłoszeniu tego faktu w recepcji. Przebywanie osoby niezameldowanej w pokoju po godzinie 22:00 traktowane jest jako wyrażenie zgody przez najmującego pokój na odpłatne domeldowanie osoby według obowiązującego cennika.
 8. W Motelu obowiązuje zachowanie ciszy nocnej od godziny 22.00 do godziny 06.00 dnia następnego. Zachowanie Gości korzystających z usług Motelu nie powinno w żaden sposób zakłócać spokoju pobytu innych Gości. Motel może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która naruszyła tę zasadę.
 9. Motel może odmówić przyjęcia Gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył regulamin Motelu wyrządzając szkodę w mieniu motelowym lub Gości albo szkodę na osobie Gościa lub pracownika Motelu.
 10. Gość motelowy ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów, wyposażenia i urządzeń technicznych hotelu powstałych z jego winy, jak również z winy odwiedzających go osób trzecich.
 11. Odpowiedzialność Motelu z tytułu utraty lub uszkodzenia rzeczy wniesionych przez Gościa do Motelu regulują przepisy art. 846-849 Kodeksu Cywilnego. Z ograniczeniem odpowiedzialności Motelu, jeżeli rzeczy te nie zostaną złożone do depozytu recepcji.
 12. Motel zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia do depozytu przedmiotów o dużej wartości, znacznych kwot pieniężnych, przedmiotów zagrażających bezpieczeństwu oraz przedmiotów wielkogabarytowych, przekraczających możliwości przechowania w depozycie motelowym.
 13. Motel nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa oraz przedmiotów w nim pozostawionych.
 14. Na terenie Motelu obowiązuje zakaz palenia . Naruszenie tej zasady jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na obciążenie karą umowną w wysokości 100 zł.
 15. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej zabrania się używania w pokojach grzałek elektrycznych i innych podobnych urządzeń nie stanowiących wyposażenia Motelu.
 16. Obiekt świadczy usługi zgodnie z rodzajem zaszeregowania obiektu. W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług Gość jest proszony o jak najszybsze zgłoszenie ich w recepcji, co umożliwi niezwłoczną reakcję.
 17. Motel zapewnia:
  - profesjonalną i uprzejmą obsługę w zakresie świadczonych usług,
  - bezpieczeństwo pobytu, w tym bezpieczeństwo zachowania tajemnicy informacji o Gościu,
  - warunki pełnego i nieskrępowanego wypoczynku Gościa.
 18. W Motelu mogą przebywać oswojone zwierzęta domowe. Przyjazd zwierzęcia należy poprzedzić zgłoszeniem podczas rezerwacji pokoju. Koszt pobytu zwierzęcia w Motelu wynosi 30 zł za dobę. Zwierzę musi posiadać własne posłanie oraz akcesoria do karmieni.
  Właściciele zwierząt są zobligowani do sprzątania nieczystości pozostawionych przez zwierzę na terenie Motelu.
  Wszelkie szkody wyrządzone przez zwierzę będą wyceniane przez dyrekcję hotelu, a ich kosztami będą obciążeni właściciele.
 19. Za zgubienie klucza pobierana będzie opłata w wysokości 50 zł.

Życzymy miłego pobytu w Motelu.

Wykonanie strony www MK Internet

Regulamin

 • Akceptujemy platnosci karta

  Płatności kartami w motelu
 • Darmowe WiFi dla gosci Motelu

  Darmowe WiFi w motelu

pfr logo

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij